SABELBAJONETT, m/1871, Tyskland.

150008. SABELBAJONETT, m/1871, Tyskland.

Med balja. Klingan märkt Weyersberg, Solingen. Klingans längd ca 46,5 cm.

Slitage, ställvist hårt, balja med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 232