KRUKOR och SKÅLAR, 6 delar, keramik, Höganäs.

149960. KRUKOR och SKÅLAR, 6 delar, keramik, Höganäs.

Största krukan, 10 L.

Nagg på största krukan. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största krukan, 10 L.

Antal besök: 12 955