T S BARBER. Olja på duk pannå, signerad.

149956. T S BARBER. Olja på duk pannå, signerad.

Landskapsvy. 25 x 34 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsvy. 25 x 34 cm.

Krackelering.

Antal besök: 1 230