CLAES HAKE. Färglitografi, signerad och märkt A.P.

149934. CLAES HAKE. Färglitografi, signerad och märkt A.P.

Komposition. 82 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 82 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 022