LARS JONSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 168/360.

149932. LARS JONSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 168/360.

Fågelunge. ung. bildmått 33 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Jonsson (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Lars Jonsson (Född 1952)

Antal besök: 1 086