KERAMIKFÖREMÅL, 4 st, Frankrike 1900-talets förra hälft.

149894. KERAMIKFÖREMÅL, 4 st, Frankrike 1900-talets förra hälft.

1 vas, 2 askfat, 1 hållare. Märkta Nice, Massier Vallauris.

Nagg, glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, glasyrkrackeleringar.

Antal besök: 518