GARDINER av trä, 1970-tal.

GARDINER av trä, 1970-tal.
1498949. GARDINER av trä, 1970-tal.

5 delar längd 90 cm med ringar
8 delar längd 66 cm med ringar
2 st lösa delar.

Bruksslitage, 4 ringar fattas på 2 delar, förkommer att delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st lösa delar.

Antal besök: 4 797