RUDOLPH KAESBACH. (Tyskland 1873-1955), alabaster och marmor.

149851. RUDOLPH KAESBACH. (Tyskland 1873-1955), alabaster och marmor.

Höjd 16 cm. Signerad på sidan.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 1 210