STURE JOHANNESSON. "Andrée will take a trip". Färglitografi. Bilden togs fram till utställningen "Underground" på Lunds Konsthall 1969. Osignerad.

149816. STURE JOHANNESSON. "Andrée will take a trip". Färglitografi. Bilden togs fram till utställningen "Underground" på Lunds Konsthall 1969. Osignerad.

Bladmått: 85x62 cm.

Mindre kantskador och rullad.

Sture Johannesson (1935–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 85x62 cm.

Mindre kantskador och rullad.

Sture Johannesson (1935–2018)

Antal besök: 1 768