STURE JOHANNESSON. "Andrée will take a trip". Färglitografi. Bilden togs fram till utställningen "Underground" på Lunds Konsthall 1969. Osignerad.
149816. STURE JOHANNESSON. "Andrée will take a trip". Färglitografi. Bilden togs fram till utställningen "Underground" på Lunds Konsthall 1969. Osignerad.