STOP och LAMPA, tenn, stopet bär datering 1764.

149777. STOP och LAMPA, tenn, stopet bär datering 1764.

Stop trol Tyskland, höjd ca 24,5 cm
Lampa, höjd 25,5 cm.

Slitage, bucklor, lagningar, ägarmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampa, höjd 25,5 cm.

Antal besök: 1 282