Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Övrigt
PIEDESTALER, 2 stycken, förgyllda med marmorskivor.
149758. PIEDESTALER, 2 stycken, förgyllda med marmorskivor.
höjd 64-65,5 cm.
smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 64-65,5 cm.
smärre bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
412