VÄGGUR, 3 stycken, 1940/50-tal.

149730. VÄGGUR, 3 stycken, 1940/50-tal.

bl. a. Bellon, höjd 20-28.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bl. a. Bellon, höjd 20-28.

bruksslitage.

Antal besök: 1 814