JOHAN ERICSON. Kustbild med sjöbodar, båtar och figurer, signerad 1918.

149722. JOHAN ERICSON. Kustbild med sjöbodar, båtar och figurer, signerad 1918.

Olja på duk 75 x 120 cm.

Något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk 75 x 120 cm.

Något fläckig.

Antal besök: 3 452