FÖNSTERHUNDAR, 6 st, keramik/porslin, troligen England.

14970. FÖNSTERHUNDAR, 6 st, keramik/porslin, troligen England.

1 par märkt Arthur Wood samt 1 par + 1 st omärkta.
Sparbössa i form av fönsterhund, omärkt.
Höjd ca 11 - 22 cm.

Krackelyrer, Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 - 22 cm.

Krackelyrer, Slitage.

Antal besök: 1 585