TRÄDGÅRDSMÖBLER (4). 2000-tal.

149674. TRÄDGÅRDSMÖBLER (4). 2000-tal.

2 st stolar, ihopfällbara.
Höjd 86 cm
Djup 54 cm
Bredd 45 cm

1 st "fåtölj", ej ihopfällbar.
Höjd 93,5 cm
Djup 58,5 cm
Bredd 56 cm

1 st bord, ihopfällbart.
Höjd 70 cm
Bordsskiva 56x56 cm

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Bruksslitage. Märke på "fåtöljens" rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st stolar, ihopfällbara.
Höjd 86 cm
Djup 54 cm
Bredd 45 cm

Höjd 93,5 cm
Djup 58,5 cm
Bredd 56 cm

1 st bord, ihopfällbart.
Höjd 70 cm
Bordsskiva 56x56 cm

Antal besök: 921