TAKFOTOGENLAMPA, majolika, jugend, 1800/1900-tal.

149630. TAKFOTOGENLAMPA, majolika, jugend, 1800/1900-tal.

Höjd ca 130 cm
Diameter 57 cm
6st ljushållare
Elektrifierad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 130 cm
Diameter 57 cm
6st ljushållare
Elektrifierad.

Bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 896