ERLING GUSTAFSSON. "Utan titel". Akvatint-etsning / relieftryck. Osignerad.

149624. ERLING GUSTAFSSON. "Utan titel". Akvatint-etsning / relieftryck. Osignerad.

Bladstorlek: 37,5x28 cm
Oramad

"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM".

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 37,5x28 cm
Oramad

Antal besök: 1 503