BUFFÉ, STOLAR, 2 st, 1900-tal.

14961. BUFFÉ, STOLAR, 2 st, 1900-tal.

Bufféns mått; längd 140, bredd 47, höjd 103.

Slitage Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage Nyckel saknas.

Antal besök: 431