KAPPA, Valentino Miss V.

KAPPA, Valentino Miss V.
149605. KAPPA, Valentino Miss V.

Ull/Mohair/polyamid.
Enligt etikett storlek 38. Byst ca 125 cm. Armlängd ca 61 cm. Längd ca 109 cm.

Foder med skador, lagningar. Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ull/Mohair/polyamid.

Antal besök: 841