RICHARD GOODWIN LA BARRE, tillskriven, olja på duk.

149597. RICHARD GOODWIN LA BARRE, tillskriven, olja på duk.

Fruktstilleben, 102x33 cm. Påskrift a tergo" Richard Labarre Goodwin, Still life".

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning.

Antal besök: 892