SÉCAREL. Gammal man med korg.

1495799. SÉCAREL. Gammal man med korg.

Chrysoelephantinsk skulptur i elfenben och förgylld brons.
Signerad. Marmor-bas [Ladda ner video] (https://we.tl/t-qeXLgjGl7R)
31,5 x 12,5 x 11 cm.

Marmorsockel med spricka och slitage i guldet. Bifogat är det intyg om garanti som utfärdats av den spanska förbundet av antika återförsäljare.

Nej, betalas av säljaren

31,5 x 12,5 x 11 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 576