1495799. SÉCAREL. Äldste med korg.

Chrysoelephantinsk skulptur i elfenben och guldbrons.
Signerad. Marmor-bas [Ladda ner video] (https://we.tl/t-qeXLgjGl7R)
31,5x12,5x11 cm.

Marmorsockel med spricka och slitage i guld. Bifogat garantiintyg utfärdat av Spanska antikvarumsförbundet.

Nej, betalas av säljaren

31,5x12,5x11 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Balclis
Föremålsnr
1495799

Om auktionshuset

Namn
SACLIBA S.L.
Momsnr
ES B08670408
Org.nr
B08670408
Telefon
+34932175607
Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 137