SERVISDELAR, keramik, bl.a. Rörstrand, Arabia.

149481. SERVISDELAR, keramik, bl.a. Rörstrand, Arabia.

Mestadels flintgods.

Nagg, sprickor, slitage. Tabletter med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels flintgods.

Antal besök: 955