VIKSKÄRM, med spegelglas, 1900/2000-tal.

149404. VIKSKÄRM, med spegelglas, 1900/2000-tal.

Ena sidan med slipat spegelglas, svartlackerad ram.
Total längd 156, höjd ca 184 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 3 640