SOFFA, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

14939. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Längd ca 152 cm.

Slitage, sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 152 cm.

Slitage, sliten klädsel.

Antal besök: 622