SKIRVBORD, gustaviansk stil, med intarsia dekor, 1900-tal.

149300. SKIRVBORD, gustaviansk stil, med intarsia dekor, 1900-tal.

Skiva med intarsiadekor av hagaparken. Längd 92, bredd 53,5, höjd 74 cm.

Slitage, repor, smärre fanerskador, fläckar, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 983