FREDERICK GOLDEN SHORT. Olja på pannå, signerad.

149257. FREDERICK GOLDEN SHORT. Olja på pannå, signerad.

Landskapsmotiv. 15 x 20 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 15 x 20 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 1 261