KULO GREEN. Pastell.

KULO GREEN. Pastell.
1492568. KULO GREEN. Pastell.

Landskap, signerad och tydl daterad, 30x61 cm.

Mindre ytslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!
1492568. KULO GREEN. Pastell.

Mindre ytslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 376