STRINGHYLLA med skrivhylla, 7 delar, 1950-/60-tal.

149216. STRINGHYLLA med skrivhylla, 7 delar, 1950-/60-tal.

Plastklädda svarta metallgavlar 4 st, höjd 27-52 cm, djup 28 cm. Skrivhylla, teakfanér längd 79, djup 58 cm. 2 hyllplan längd 79 cm, djup 20 cm.

Bruksslitage, smärre fanérsläpp på hyllkant, förekomst av fläckar och repor. Plastsläpp på gavlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 185