SKRIVBORDSUPPSATS, med skulpturgrupp, metall, VAGNSLYKTA, metall, mm..

14918. SKRIVBORDSUPPSATS, med skulpturgrupp, metall, VAGNSLYKTA, metall, mm..

Brevpress, skrivborsuppsats, nysilver och glas medföljer. skulpturgruppsuppsatsens längd 28 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 615