SPEGEL, rokokostil, Åke Österlinds Förgylleri, 1900-tal.

149098. SPEGEL, rokokostil, Åke Österlinds Förgylleri, 1900-tal.

Förgylld med äkta bladguld. Höjd ca 108 cm. Bredd ca. 48 cm.

Ytslitage. Förgyllning och pastillage med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784