LITOGRAFI.

LITOGRAFI.
1490312. LITOGRAFI.

Litografi, signerad & limiterad upplaga 49/100, signerad oläslig, i designerram, bladstorlek 29,5 x 37 cm, rammått: 50 x 59 cm.

Tecken på ålder & använda sig av, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!
1490312. LITOGRAFI.

Antal besök: 335