BJÖRNFIGURINER, 10 st, SAME, bla. Carl Roos, 1900-tal.

14897. BJÖRNFIGURINER, 10 st, SAME, bla. Carl Roos, 1900-tal.

Bla. trä och keramik, höjd 5 - 21 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 2 628