BIL, Volvo v40 T4, Kombi, 1998.

148946. BIL, Volvo v40 T4, Kombi, 1998.

Volvo v40 T4 automat, 190922 km, skattad, besiktigad säljes för dödsbos räkning, visning enligt överenskommelse.
200hk, Ac, Farthållare, Stereo, Antisladd, Halvskinn
Vinterhjul och sommarhjul på original aluminiumfälg
Fullservad med stämplad servicebok till 187660 km.

2 nyklar
Rost i framskärmarna
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 nyklar
Rost i framskärmarna
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 312