SKULPTUR, brons, 2000-tal.

SKULPTUR, brons, 2000-tal.
148918. SKULPTUR, brons, 2000-tal.

Total höjd ca 59 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 59 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 837