MÄRKLIN LYFTKRAN 7051 (451 G) med ORIGINAL STÄLLPULTAR.

14890. MÄRKLIN LYFTKRAN 7051 (451 G) med ORIGINAL STÄLLPULTAR.

Den sällsynta modellen med strålkastare.

Skador, rost och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, rost och slitage.

Antal besök: 10 101