GÖRAN GOMER BRUNIUS. TILLSKRIVEN. 2 sjöfågelar, färglitografi, osignerad.

148875. GÖRAN GOMER BRUNIUS. TILLSKRIVEN. 2 sjöfågelar, färglitografi, osignerad.

120/500, 35 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

120/500, 35 x 47 cm.

Antal besök: 1 123