14886. BORDSLAMPA, VÄGGLAMPA, ISHINK, KRYDDSTÄLL samt BESICK. 1950/60/70-tal.
Bordslampa, tot höjd 50 cm.
Vägglampa med två belysningspunkter.
Ishink, Husqvarna, höjd ca 18 cm.
Bestick med bland annat svarat handtag.
Kryddställ.
Bruksslitage. Mindre slitage.