BORDSLAMPA, VÄGGLAMPA, ISHINK, KRYDDSTÄLL samt BESICK. 1950/60/70-tal.

14886. BORDSLAMPA, VÄGGLAMPA, ISHINK, KRYDDSTÄLL samt BESICK. 1950/60/70-tal.

Bordslampa, tot höjd 50 cm.
Vägglampa med två belysningspunkter.
Ishink, Husqvarna, höjd ca 18 cm.
Bestick med bland annat svarat handtag.
Kryddställ.

Bruksslitage. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa, tot höjd 50 cm.
Kryddställ.

Bruksslitage. Mindre slitage.

Antal besök: 1 036