BORD, HYLLMODULER 2 st samt PALLAR 2 st, 1950/60-tal.

14884. BORD, HYLLMODULER 2 st samt PALLAR 2 st, 1950/60-tal.

Bord, längd 150, bredd 50, höjd 75 cm.
Pallar 2 st med röd galonklädsel.
Hyllsektioner 2 st varav en i form av barskåp med belysning, längd 90 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 775