Signerade idolbilder / vykort. 14 x 9,5 cm
Autografer: Thomas Ravelli, Andreas Andersson, Pär Karlsson, Janne Saarinen, Emmanuel Tetteh, Teddy Lucic, Sebastian Henriksson, Christian Lundström, Sören Järelöv, Stefan Lindqvist, Mikael Martinsson, Stefan Lindqvist, Mikael Martinsson, Stefan Landberg, Jonas Olsson, Peter Eriksson, Olof Magnusson, Magnus Johansson, Jimmy Svensson, Mikael Nilsson, Magnus Erlingmark, Niclas Alexandersson, Johan Anegrund, Magnus Pehrsson, Stefan Pettersson, Mats Jingblad
Smärre slitage.
Smärre slitage.