MÄRKLIN 3 LOK OCH 20 VAGNAR.

14869. MÄRKLIN 3 LOK OCH 20 VAGNAR.

Ånglok 3029, TM 800 och 3003. Alla loken fungerar. Tillkommer 3 vagnar ROCO.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 841