SUNOL MUNOS RAMOZ ALVAR. Komposition i gröna och röda färger. Färglitografi. Signerad Alvar och daterad 118/150.

148657. SUNOL MUNOS RAMOZ ALVAR. Komposition i gröna och röda färger. Färglitografi. Signerad Alvar och daterad 118/150.

Bildyta 71 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 71 x 53 cm.

Antal besök: 727