VÄGGTELEFON, Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn. 1930-tal.

148647. VÄGGTELEFON, Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn. 1930-tal.

telegrafverket Nynäshamn.

Fungerar.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

telegrafverket Nynäshamn.

Fungerar.
Bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 499