BARBIEDOCKOR, 14 stycken, 1980/90-tal.

1485977. BARBIEDOCKOR, 14 stycken, 1980/90-tal.

Olika modeller och kläder.
1 Ben-docka och 1 flickdocka bland dom 14.

Slitage och bruksskick. 1 docka saknar ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller och kläder.

Antal besök: 11 650