GLASFÖREMÅL, 14 delar, Orrefors, Kosta och Reijmyre.

148590. GLASFÖREMÅL, 14 delar, Orrefors, Kosta och Reijmyre.

Vaser, skålar mm.

Bruksslitage. Vas, Orrefors med nagg.
2:a sort. förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser, skålar mm.

2:a sort. förekommer.

Antal besök: 530