Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
RUNE LUNDMARK. Stilleben med tekanna, kopp och fruktskål. Olja på duk. Signerad.
148583. RUNE LUNDMARK. Stilleben med tekanna, kopp och fruktskål. Olja på duk. Signerad.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Gomér & Andersson Linköping
916