ELASTOLIN, LINEOL med flera 30 SOLDATER, 1930 - 1940-tal.

14857. ELASTOLIN, LINEOL med flera 30 SOLDATER, 1930 - 1940-tal.

7,5 cm serie.

Skador poch slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm serie.

Skador poch slitage.

Antal besök: 3 609