SKULPTUR, föreställande Hjalmar Branting, gips, 1900-tal.

148489. SKULPTUR, föreställande Hjalmar Branting, gips, 1900-tal.

Otydligt signerad och daterad 1920, höjd ca 40 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 2 540