YRJÖ EDELMANN. EFTER. AFFISCH, papper, 1900-tal.

1484549. YRJÖ EDELMANN. EFTER. AFFISCH, papper, 1900-tal.

höjd 91 cm, bredd 68 cm.

bruksslitage.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 91 cm, bredd 68 cm.

bruksslitage.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 682