STÅNDSKÅP, allmoge, originalmålat, proveniens Hultseröd Billinge.

148443. STÅNDSKÅP, allmoge, originalmålat, proveniens Hultseröd Billinge.

Ståndskåp, allmoge, orört, originalmålat.
Bredd 148 cm
Djup 58 cm
Höjd 195 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 148 cm
Djup 58 cm
Höjd 195 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 179